Οι τελικές λίστες υποψηφίων για την εκλογική περιφέρεια Κυκλάδων

  ΕΠΕΙΓΟΝ – ΕΚΛΟΓΙΚΟ

 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                    Ερμούπολη  15-1-2015

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ                                            Αριθ.πρωτ.  5465/515

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Έχοντας υπόψη :

1.Τις διατάξεις :

α. Των παρ.1 και 2 του άρθρου 39 του Π.Δ. 26/2012 «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ 57/τ.Α)

β. Του Π.Δ. 173/2014 «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής» (ΦΕΚ 277/τ.Α)

γ. Του άρθρου 1 του Π.Δ. 4/2013 «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις  γενικές βουλευτικές εκλογές» (ΦΕΚ 10/τ.Α)

  1. Την αριθ. 1 από 10-1-2015 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Σύρου με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σε αυτήν εξήντα επτά (67) υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Κυκλάδων για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 όπως διορθώθηκε με την αριθ. 3 από 12-1-2015 απόφαση του ίδιοι δικαστηρίου
  2. Την αριθ. 4 από 14-1-2015 απόφαση του Α1 Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σε αυτήν δεκαέξι (16) συνδυασμοί υποψηφίων βουλευτών της εκλογικής περιφέρειας Κυκλάδων καθώς και οι υποψήφιοι βουλευτές επικρατείας κάθε κόμματος για τις ανωτέρω εκλογές.

 

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ

  1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 ανακηρύχθηκαν για την εκλογική περιφέρεια Κυκλάδων :

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών  κομμάτων :

α. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

  1. ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  3. ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Νικολάου
  4. ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ
  5. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
  6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους

β. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

  1. ΓΟΥΡΔΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Μιχαήλ
  2. ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  3. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του Συμεών
  4. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΜΑΟΣ) του Φωκίωνα
  5. ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  6. ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

1  . ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

2  . ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ελευθερίου

3  . ΠΟΜΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου

4  . ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Μενελάου

5  . ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ

δ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1  . ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Ιωάννη

2  . ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

3  . ΚΟΛΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αχιλλέα

4  . ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Θεοφίλου

5  . ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

6  . ΜΑΥΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Νικηφόρου

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1  . ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

2  . ΚΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

3  . ΠΑΓΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου

4  . ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του Ιακώβου

5  . ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ελευθερίου

6  . ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

στ. Τελεία – Απόστολος Γκλέτσος

 1  . ΒΑΛΒΗ ΜΑΡΟΥΛΙΑ του Ιωάννη

2  . ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ανέστη

η. ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

1       . ΓΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

2        . ΚΟΝΤΟΠΙΔΗ ΑΝΝΑ του Γεωργίου

3        . ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΕΡΓΗΣ) του Αλεξίου

4        . ΧΑΛΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

θ. ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

1       . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νικολάου

2        . ΒΑΣΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη

3        . ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα

4        . ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου

5        . ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

ι. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1       . ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ

2        . ΚΑΖΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Κωνσταντίνου

3        . ΚΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

4        . ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

ια. ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

1 . ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Νικολάου

ιβ. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΛΗ) του Ιωάννη
  2. ΒΑΖΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του Ιακώβου
  3. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  4. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
  5. ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου

ιγ. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση – ΜΑΡΣ – πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών 

  1. ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κοσμά
  3. ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Δημητρίου
  4. ΔΡΟΣΟΥ ΞΕΝΗ του Αθανασίου
  5. ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Μιχαήλ

ιδ. ΚΚΕ(μ-λ)-Μ-Λ ΚΚΕ – ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1.ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Μιχαήλ

ιε. ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

  1. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΒΕΡΚΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΚΟΜΗ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
  3. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του Μακέδου
  4. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αιμιλίου

ιστ. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

  1. ΒΑΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  3. ΝΤΟΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αγγέλου
  5. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Αντωνίου

Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας :

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

  1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου
  2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου
  3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
  5. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  6. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου
  7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  9. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιωάννη

10.ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ-ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου

11.ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

12.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου
  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αντωνίου
  3. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
  4. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου
  5. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία
  7. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  8. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ

10.ΓΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Αλεξάνδρου

11.ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

12.ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Νικολάου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

  1. ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διαμαντή
  2. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοφάνη
  3. ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του Αντωνίου
  5. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Προδρόμου
  6. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βαρσάμη
  7. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γρηγορίου
  8. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
  9. ΤΟΥΦΕΞΗ – ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του Αθανασίου
  10. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
  11. ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΑΓΙΑ) του Γεωργίου
  12. ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
  2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου
  5. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  6. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
  2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
  4. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
  5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
  11. ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη
  12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέ

Τελεία – Απόστολος Γκλέτσος

  1. ΓΚΑΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Μιχαήλ
  4. ΚΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου
  5. ΠΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

  1. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
  2. ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
  3. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου

4 ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

  1. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ του Ηρακλή
  2. ΑΧΜΕΝΤ ΜΩΧΑΜΕΝΤΙΝ (ACHMENT MOCHAMENTIN) ΜΟΑΒΙΑ (MOAVIA) του Μωχαμεντίν (MOCHAMENTIN)
  1. ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη
  3. ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Χρήστου
  4. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ευαγγέλου
  5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Νικολάου
  6. ΚΟΚΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σεραφείμ

 

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

  1. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Θεοδώρου
  4. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
  5. ΤΣΑΡΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπύρου
  6. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου
  7. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα
  8. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους
  9. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
  10. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
  11. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Μιχαήλ
  12. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  1. ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

 

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

  1. ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ανδρέα Ελευθερίου Αντωνίου

 

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  1. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  2. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη
  5. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
  7. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  8. ΛΑΜΠΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη
  9. ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη
  10. ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  11. ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Φωτίου
  12. ΜΟΥΓΕΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Σταματίου

 

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση – ΜΑΡΣ – πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

  1. ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου
  2. ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΔΕΛΑΣΤΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΣΠΑΡ του Χρύσανθου
  4. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  5. ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  6. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου
  7. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου
  8. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
  9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  11. ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη
  12. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

 

ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

  1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου
  3. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
  4. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Χρήστου
  6. ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του Βασιλείου
  7. ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
  8. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Μιχαήλ
  9. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  10. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
  11. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  12. ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,

ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ,

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ

ΚΑΜΜΕΝΟΣ

  1. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα
  2. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
  3. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  4. ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Βασιλείου
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου
  6. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου
  7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Κυριάκου
  8. ΛΙΝΤΟΒΟΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου 9. ΡΕΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου
  9. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Χρήστου
  10. ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπύρου
  11. ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σγουρή
  1. Η παρούσα να τοιχοκολληθεί με φροντίδα των κ.κ.Δημάρχων, στην εξώθυρα των καταστημάτων ψηφοφορίας  και στα δημοσιότερα μέρη του Δήμου και των συνοικισμών, το βραδύτερο μέχρι την 20η Ιανουαρίου 2015 και να δημοσιευτεί εφόσον είναι δυνατόν.

 

Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

         ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ

 

Share

Μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρει...

0 σχόλια για “Οι τελικές λίστες υποψηφίων για την εκλογική περιφέρεια Κυκλάδων”

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Πωλείται Ηλεκτρικός διάδρομος

Πωλείται Ηλεκτρικός διάδρομος γυμναστικής
Μοντέλο: Pegasus Silver TM-345 ),
σε αρίστη κατάσταση, λόγω μετακόμισης.
Τιμή ΜΟΝΟ : 500 €.
τηλ.: 6972009299
SPONSORS

Μήλος

Αριστούχος απόφοιτος Παντείου Πανεπιστημίου παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα σε μαθητές δημοτικού και γυμνασίου.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 6987358159
SPONSORS
SPONSORS
SPONSORS

Facebook

Twitter

Google Plus

Vimeo