Αποτελέσματα Αιγαιοπελαγίτικων Αγώνων Στίβου

Ο κακός καιρός μπορεί να ταλαιπώρησε τους αθλητές, που πήραν μέρος στους 27ους Αιγαιοπελαγίτικους αγώνες, όμως, δεν χάλασε την γιορτή που στήθηκε στην Κω, στο στάδιο Ανταγόρας.

H Μαρία Παρδαλού του ΑΟ Μυκόνου (φωτογραφία) ήταν νικήτρια στα 3.000 μ. των γυναικών με 10.09.40, μπροστά από την Ουρανία Ρεμπούλη (ΓΣ Νέων Λέρου), που πέτυχε 10.36.21, σε μια κούρσα που έγινε με πολλή βροχή.
Στην Κω βρίσκεται προκειμένου να βραβευθεί και η Νικόλ Κυριακοπούλου, που ανήκει στο δυναμικό του ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009. Η πρωταθλήτρια του επί κοντώ, μπορεί να μην πήρε μέρος στη διοργάνωση, όμως, είχε την ευκαιρία να δει τους αγώνες και να βρεθεί κοντά στους συναθλητές της, από το σωματείο της Ρόδου. Το πρόγραμμα των αγώνων ολοκληρώνεται την Κυριακή το μεσημέρι.

sportsfeed.gr

Αποτελέσματα 1ης ημέρας 27ων αιγαιοπελαγίτικων αγώνων στίβου

100 Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ ΤΖΟΑΝΑ 96 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 13.09
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 95 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13.11
3 ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 13.50
4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 76 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 13.62
5 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14.14
6 ΜΠΑΛΙΟΥ ΑΡΜΕΝΙΤΑ 96 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 14.19
7 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 14.30
8 ΠΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 14.44
9 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 94 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.61
10 ΧΑΜΠΑ ΣΑΝΤΡΑ 99 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 15.11
11 ΣΑΪΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 15.32

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 4.72
2 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.60
3 ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΙΟΥΝΑΙ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 4.58
4 ΑΤΖΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4.44
5 ΡΕΣΚΑ ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ 2000 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.44
6 ΤΕΛΛΗ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.41
7 ΚΟΥΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 4.40
8 ΛΙΟΒΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.18
9 ΣΑΒΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.13
10 ΠΑΛΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 4.10
11 ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 4.06
12 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.01
13 ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.91
14 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.88
15 ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 3.81
16 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.76

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 60.85
2 ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 48.30
3 ΧΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 44.50
4 ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 39.30
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ 98 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 32.80
6 ΤΕΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 32.10
7 ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 99 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 31.45

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 13.53
2 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 70 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.89
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔ 79 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.12
4 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ 91 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 11.96
5 ΛΑΓΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.05
6 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 89 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 11.05
7 ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ 94 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.05
8 ΜΥΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 91 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 8.42
9 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 93 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 8.11

ΣΦΑΙΡΑΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.16
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8.61
3 ΜΠΑΡΑΚΗ ΜΕΛΠΩ 2001 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 8.52
4 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 7.59
5 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 6.92
6 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.85
7 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.58
8 ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 6.58
9 ΣΑΠΟΥΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 6.07
10 ΤΣΑΚΙΡΗ ΖΩΖΩ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5.28

1000Μ.ΠΚΑ
1 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 3.17.72
2 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΑΝΝΑ 99 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.18.59
3 ΛΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 99 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 3.31.91
4 ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ 99 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.40.87
5 ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 99 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.42.20
6 ΓΟΥΡΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΗ-ΑΝΝΑ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.47.03
7 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.19.39

60Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 8.36
2 ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8.53
3 ΜΟΝΙΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.58
4 ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 9.03
5 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 9.06
6 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.86

ΜΗΚΟΣΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΑΣΤΑΣΙΟΣ 99 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.16
2 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 99 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5.82
3 ΣΠΕΓΓΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5.43
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5.41
5 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.38
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 5.27
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 99 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 5.24
8 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 5.19
9 ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 5.05
10 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 4.92
11 ΜΑΙΝΕΜΕΝΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 4.49
12 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 4.48
13 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.46

800Κ
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.27.26
2 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.29.29
3 ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 2.32.17
4 ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΙΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2.34.81
5 ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.37.77
6 ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 2.42.97
7 ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2.44.52
8 ΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.49.01

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 14.04
2 ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13.68
3 ΨΥΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 13.64
4 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 12.86
5 ΚΟΥΣΚΟΥΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 12.34
6 ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.06
7 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 98 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 11.63
8 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 11.30
9 ΧΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.81
10 ΤΕΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 9.81
11 ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.10
12 ΣΚΕΠΑΤΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 98 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 8.43

800 Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.00.87
2 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 2.00.89
3 ΧΜΑΪΝΤΟΥΧ ΧΟΥΣΕΪΝ 87 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 2.04.04
4 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2.07.93
5 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 86 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.09.99
6 ΦΙΛΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 2.13.69
7 ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2.15.98
8 ΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.16.47
9 ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 2.18.51
10 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2.24.30
11 ΚΕΛΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2.26.46

300 Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 99 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 44.45
2 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 44.76
3 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 48.37
4 ΜΠΑΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 99 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49.45
5 ΝΤΟΝΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 50.16
6 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 50.45
7 ΚΟΥΡΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 50.82
8 ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 51.21
9 ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51.52
10 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 52.29
11 ΠΙΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2000 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 53.45
12 ΔΗΜΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 99 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 54.61
13 ΑΡΓΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 99 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 54.66
14 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 55.28

300 Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 40.04
2 ΚΑΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 41.01
3 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42.47
4 ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 42.92
5 ΣΑΛΑΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 43.46
6 ΣΑΛΑΧΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.13
7 ΤΖΑΝΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 44.40
8 ΜΑΙΝΕΜΕΝΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 44.99
9 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 47.90
10 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 51.71

1000ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.21.12
2 ΝΤΕΡΒΙΣΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 3.25.50
3 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.29.82
4 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 3.39.46
5 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.40.33
6 ΚΙΚΟΥΣ ΙΩΑΝΑ 2002 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.46.87
7 ΜΟΤΣΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.57.49
8 ΚΟΝΤΟΡΟΥΔΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ 2002 ΠΕΨΑΣ”Η ΡΙΒΑ” 4.05.91
9 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.09.10
10 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.11.17
11 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.11.61
12 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 4.33.65

100 Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.73
2 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 95 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.55 Χ.Χ
3 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 11.64 Χ.Χ
3 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 88 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.89
5 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 11.91
6 ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.96
7 ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 85 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 12.03
8 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 98 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.79 Χ.Χ
9 ΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.04
10 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΝΟΣ ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 12.24
11 ΤΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 96 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 12.34
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.98 Χ.Χ
13 ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ 94 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.03 Χ.Χ
14 ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 97 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.08 Χ.Χ
15 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ. 77 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 12.21
16 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 AΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 12.12 Χ.Χ
17 ΒΡΕΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 98 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 12.15 Χ.Χ
18 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 12.58
19 ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 83 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.28 Χ.Χ
20 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 83 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.62
21 ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.36 Χ.Χ
22 ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 78 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.53 Χ.Χ
23 ΡΑΛΛΗΣ ΑΧΙΛΛΛΕΑΣ 98 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.79 Χ.Χ
24 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 98 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 13.03 Χ.Χ
25 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 69 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 14.14

ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 36.05
2 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 34.80
3 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 34.75
4 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 98 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 30.65
5 ΛΕΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 29.40
6 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28.50
7 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 99 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 25.20
8 ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24.05
9 ΜΠΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 22.55
10 ΣΤΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 20.00
11 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ 97 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 18.10
12 ΚΟΤΣΙΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 13.55

ΜΗΚΟΣΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 5.39
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.13
3 ΜΑΘΙΑΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.03
4 ΧΑΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 4.92
5 ΒΡΕΤΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.65
6 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.64
7 ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.37

1000 Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 99 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.51.54
2 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2000 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 3.00.42
3 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 99 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 3.00.90
4 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 3.02.38
5 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.02.44
6 ΑΝΕΜΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 99 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.02.92
7 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 99 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.07.83
8 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 2000 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.12.83
9 ΧΕΙΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.16.31
10 ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.18.06
11 ΧΙΝΤΡΙ ΚΛΑΙΝΤΙ 99 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.22.02
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.23.17

1000 Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 3.11.12
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.12.43
3 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 3.12.50
4 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.16.53
5 ΚΩΛΟΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 3.17.55
6 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 3.19.09
7 ΚΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 3.33.11

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 89 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 67.10
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 77 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 57.15
3 ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 54.00
4 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 52.30
5 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 94 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 49.85
6 ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 96 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 41.70
7 ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 87 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 36.25

400 Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 1.01.62
2 ΠΙΖΑΝΙΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 1.02.36
3 ΛΑΜΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙ 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 1.05.05
4 ΚΑΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.05.34
5 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.05.37
6 ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 1.05.65
7 ΧΟΥΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 77 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1.08.43
8 ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.10.41
9 ΜΠΕΝΤΝΑΡΣΚΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.12.07
10 ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 1.14.52
11 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.15.08
12 ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 1.16.07
13 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1.17.96

400 Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 96 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 51.94
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 86 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 52.35
3 ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 95 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 52.65
4 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝ 97 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 52.74
5 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 89 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 55.13
6 ΚΟΚΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 56.81
7 ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 57.02
8 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 57.76
9 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 61.33
10 ΓΑΖΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 98 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 62.39
11 ΜΟΥΣΤΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 95 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 64.39
12 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 88 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ 68.71

3000 Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 84 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10.09.40 Χ.Χ
2 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 89 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.36.21 Χ.Χ

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 10.97
2 ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.94
3 ΜΠΟΥΖΟ ΑΝΝΑ ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 9.54
4 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 80 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.59
5 ΠΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8.26
6 ΨΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7.57
7 ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 69 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 7.12

60Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 1 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.51
2 ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.60
3 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 8.90
4 ΠΑΠΑΔΕΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 8.91
5 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 9.18
6 ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΛΕΝΑ 1 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.38
7 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 9.52
8 ΤΣΟΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9.56
9 ΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9.65
10 ΠΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.78
10 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 9.78
12 ΜΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ 9.86
13 ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-ΒΕΡΟΝ. 1 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 9.92
14 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.02
15 ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΙ 2 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 10.46
16 ΜΑΣΤΡΟΓΙΩΡΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΩΝ 11.22

http://cyclades24.gr/

Share

Μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρει...

0 σχόλια για “Αποτελέσματα Αιγαιοπελαγίτικων Αγώνων Στίβου”

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Πωλείται Ηλεκτρικός διάδρομος

Πωλείται Ηλεκτρικός διάδρομος γυμναστικής
Μοντέλο: Pegasus Silver TM-345 ),
σε αρίστη κατάσταση, λόγω μετακόμισης.
Τιμή ΜΟΝΟ : 500 €.
τηλ.: 6972009299
SPONSORS

Μήλος

Αριστούχος απόφοιτος Παντείου Πανεπιστημίου παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα σε μαθητές δημοτικού και γυμνασίου.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 6987358159
SPONSORS
SPONSORS
SPONSORS

Facebook

Twitter

Google Plus

Vimeo