ΜΗΛΟΣ Με συνοπτικές διαδικασίες καθάρισε τον ΑΙΑΝΤΑ ο Παμμηλιακός

Ο Παμμηλιακός πριν λίγη ώρα πέτυχε μια άνετη νίκη επί του AJAX Σύρου.
Η Μηλέικη ομάδα ήταν καλύτερη στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα και χωρίς να αντιμετωπίσει προβλήματα πιστοποίησε ότι και φέτος δεν θα συναντήσει ιδιαίτερα εμπόδια για να φτάσει στην πρώτη θέση του ομίλου της.
Ο Παμμηλιακός άνοιξε το σκορ στο πρώτο ημίχρονο με γκολ του Σάντα. Στο δεύτερο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι βελτίωσαν   την απόδοση  τους αλλά δεν μπόρεσαν να απειλήσουν .
Το δεύτερο γκολ που σημείωσε ο Ατανασοφ «κλείδωσε» τη νίκη του Παμμηλιακού με 2-0. Η ομάδα της Σύρου τελείωσε τον αγώνα με 10 παίχτες λόγω αποβολής του Δημόπουλου.

Παμμηλιακός: Αϊβαλιώτης, Κυρίτσης, Αχμετ, Πάντος, Σίδερης, Ατανασοφ, Σοφόλης, Καραμπετάνης, Β. Καμακάρης, Βρίλης και Σάντα.

Αγιαξ: Καρποδίνης, Δημόπουλος, Βαμβακούσης, Καμπάνης, Βαβουράκης, Φωτεινιάς, Καφτηράνης, Λούσσας, Ρούσσος Γ, Μουλίδης.